tjsokolrosice.sklub.cz

TJ Luže vs TJ Sokol Rosice n. L.

Datum a čas konání: 21.4.2024 14:30

Tři body po bojovném výkonu a hattricku Bartoše

Nasavrky - Hráči Rosic nad Labem po dvou prohrách zabrali a vyhráli na hřišti druhých Nasavrk. Až ve čtvrtém jarním utkání na hřišti soupeře prolomili střelecké prokletí. Všechny tři branky vstřelil Marek Bartoš.

FK Nasavrky - TJ Sokol Rosice nad Labem 0:3 (0:1)

Nejprve zahrozili domácí v 7. minutě, ale Šváb si se zakončením M. Dostálka poradil. Po dvaceti minutách přišla série šancí rosického týmu. Domácí brankář dvakrát zasahoval proti hlavičkám L. Rouska a Pozdníka. Až ve 25. minutě nestačil na M. Bartoše, jenž si převzal míč a křížnou střelou otevřel skóre – 0:1. O tři minuty později mohl po závaru zvýšit Haan, ale jeho ránu Hybner vyrazil.

I do druhé půle vstoupili aktivněji domácí. V 53. minutě však Čechlovský přestřelil, zanedlouho Šváb chytil nebezpečnou hlavičku Vojíře. Od 65. minuty si šance vytvářeli především hráči Rosic. Se střelou Hamerského si ještě domácí brankář poradil. Pak postupoval sám z pravé strany M. Bartoš a podobně jako u prvního gólu úspěšně zakončil – 0:2. Střelec zápasu ještě v poslední desetiminutovce nejprve přestřelil bránu a potom trefil tyč. V 86. minutě již byl po příhrávce Rogovika v zakončení přesný a zkompletoval hattrick – 0:3.

Fakta – branky: 25., 67. a 86. M. Bartoš. Rozhodčí: Louženský. ŽK 2:3. Diváků: 90.

Sestavy – Nasavrky: Hybner – M. Dostálek, Boháč, Rejholec, R. Michek – Dostál (77. T. Dostálek), T. Michek, Čechlovský, Soudek (85. Novák) – Vojíř, Plíšek (56. Chvojka).

Rosice: Šváb – Haan, Pozdník, Hamerský, Pešek – F. Bartoš, Rogovik (89. Hofman), Lejsek, L. Rousek (89. Nahálka) – M. Bartoš, Bulis (77. Voženílek).

Ohlasy po utkání:

Petr Čihák, trenér Rosic: „Nebyl to jednoduchý zápas, ale zaslouženě jsme si odvezli tři body. Předvedli jsme i herně lepší výkon než v minulých zápasech a hlavně jsme některé z našich šancí dokázali využít. Pomohl nám první gól, po kterém jsme se uklidnili. Bezvadnou partii odehrál autor hattricku Marek Bartoš. Splnil přesně to, co se od něj očekávalo. Podržel míč a především se třikrát prosadil v koncovce. Musím však vyzdvihnout celý mančaft za to, že hráči na hřišti bojovali jeden za druhého.“