tjsokolrosice.sklub.cz

TJ Sokol Rosice n. L. vs SK Rozhovice

Datum a čas konání: 19.5.2024 14:00

V Zámrsku těsná prohra, venkovní trápení tak pokračuje

Zámrsk - K utkání 17.kola zajížděli rosičtí fotbalisté na hřiště Zámrsku, na kterém domácí prohráli pouze s rezervou Vysokého Mýta, kterou jako jedinou rosičtí "venku" naopak jako jedinou porazili. Do utkání tak vstupovali jako favorit domácí hráči.

SK Zámrsk - TJ Sokol Rosice nad Labem 1:0 (1:0)

V 7.minutě zahrozily jako první Rosice, střela M.Bartoše se odrazila od obránce ke Kovářovi, ale ten zblízka nedokázal přehodit brankáře Novotného. Po čtvrthodině hry poprvé vážně zahrozili domáci, Bálek šel sám na Švába, tváří v tvář však minul branku.Ve 28.minutě hosté výborně kombinovali, až se míč dostal k Lejskovi, ten ale ze slibné pozice mířil hodně vedle. Poslední pětiminutovka první půle patřila domácím, nejprve Czernyanski zblízka tečoval hlavou, ale s nepříliš razantní střelou si Šváb poradil. Hned poté nedokázali hráči Zámrsku zblízka trefit branku a v nastavení se po nedůsledném bránění rosické obrany hlavou trefil Bálek - 1:0.

Druhý poločas z rosické strany přinesl jen dalekonosnou střelu Hamerského, ze strany Zámrsku několik šancí, které končily nad bránou Švába nebo na tyči. Jinak byl oboustraně druhý poločas velmi nervózní, k čemuž přispěl velmi nepřesný rozhodčí Šejna.

Branka: 45. (+1) Bálek, ŽK: 4:4. Rosice: Šváb - Haan, Hamerský, Pešek, D. Rousek (77. Bulis) - Lejsek, Vratišovský, M. Bartoš, F. Bartoš - Rogovik, Kovář (59. L. Rousek).