tjsokolrosice.sklub.cz

TJ Sokol Rosice n. L. vs SK Řečany nad Labem..

Datum a čas konání: 27.4.2024 17:00

První výhra: Rosice vstřelily Mněticím šest branek

Rosičtí fotbalisté získali ve čtvrtém utkání této sezony premiérové vítězství. Ve třech předchozích zápasech skórovali jen dvakrát, nyní Mněticím nasázeli šest gólů. Tři z nich padly do 25. minuty, další tři zásahy Rosičtí přidali ve druhém poločase.

TJ Sokol Rosice nad Labem - TJ Sokol Mnětice 6:1 (3:0)

Hráči Rosic se dostali do vedení již v 6. minutě, kdy Lejsek usměrnil centr z levé strany hlavou do sítě. Rozhodující úder přišel po pětadvaceti minutách hry. Brankář Jahelka vyrazil střelu M. Bartoše, ale na dorážku D. Rouska již nemohl dosáhnout. Hned v následující minutě utekl obraně hostů M. Bartoš a zajistil Rosicím tříbrankový náskok. V závěru poločasu zakončoval zblízka mnětický Tláskal, ale Nahálka míč vyrazil.

V 54. minutě zvýšil opět M. Bartoš, když dorážel předchozí střelu, kterou zastavilo břevno. Hostující Červenka pak zakončoval nad břevno, na druhé straně Vratišovský nastřelil tyč. V 68. minutě se dočkali hosté, když Lamberský nadvakrát překonal domácího brankáře. Dva góly, které padly v závěru, byly pro oba střelce premiérovými trefami mezi dospělými. Po přihrávce Rogovika se nejprve prosadil Bulis, potom ještě Lamberský trefil hlavou břevno domácí svatyně. Vzápětí uzavřel střelecký účet rosický Šebek.

Fakta - branky: 6. Lejsek, 25. D. Rousek, 26. a 54. M. Bartoš, 88. Bulis, 90. Šebek - 68. Lamberský. Rozhodčí: Štěpánek. ŽK 2:0. Diváků: 110.

Sestavy - Rosice: Nahálka – D. Rousek, Pozdník, Pešek, Lejsek – F. Bartoš (63. Bulis), Rogovik, Pipek, Vratišovský, Šebek – M. Bartoš. Mnětice: Jahelka – Pištínek, Neugebauer, Vafka, Červenka – Lamberský, Chmelař, Turek, Tláskal – Křivka, Hodás (84. Dávid).